Novinky
Změny od 14.5.2022

Vážení zákazníci , dovolujeme si vás upozornit na několik změn v doručování zboží s platnosti od 14.5.2022   Moravskosleszký kraj : 1. Uzávěrka pro doručení zboží již nebude v 15:00 hod , ale již...

více
Dovolená 6.6-12.6.2022

Vážení zákazníci . Dovolujeme si vás informovat , že dne  6-12.6.2022 ( Pondělí až neděle ) máme dovolenou . V tuto dobu nebudeme rozvážet a nebudeme ani na příjmu ....

více

Přehledně : druhy plen DADA a jejich rozdíl

Plenky DADA jsou v nabídce v následujících variantách a velikostech. Začátkem roku 2018 došlo k nahrazení řady Comfort Fit řadou Extra Care která má hned několik vylepšení . V roce 2019 došlo k další modernizaci řady extra Care , do dnešní podoby .

Little One

Plenky DADA ve velikosti 1 a 2 spadají do kategorie Extra Care, nesou však přivlastek Little One. Nejmenší plenky mají navíc výřez pro pupeční pahýl novorozence.

Rozdíl mezi Extra Soft a Extra Care

Zatím co rozdíl mezi Extra Soft a Comfort Fit nebyl takřka žádný rozdílů mezi Extra SOFT a Extra Care je hned několik. První rozdíl tak najdeme v nabídce velikostí, kdy Extra Soft nabízí mimo klasických velikostí také velikost 4+ a oproti Extra Care je v nabídce i ve velikosti 6. Řada Extra Care pak nabízí vylepšenou plenku o spoustu vychytávek - z hlavních je třeba vyzdvihnout především kanálky FLOWLOCK, díky kterým je tekutina odváděna do savého jádra, kde je pak v bezpečně uložena, speciálně navržená textilie, která propouští tekutinu pouze směrem k savému jádru, nikoli na zpět, trojité suché zipy díky kterým plenka drží i při opakovaném rozlepení a zalepení, a spousta dalších věcí, které vám usnadní přebalování.

Podle zkušeností našich zákazníků je ideální ze začátku vyzkoušet obě řady DADA plenek a rozhodnout se podle toho, která vašemu prckovi bude vyhovovat lépe. Každé miminko je totiž jiné a má svoje potřeby - nelze tak paušálně doporučit, která řada je lepší.

 

Copyright 2021 - 2022 © dadaexpress